Цікаві статті

Карл Теодор Вільгельм Вейєрштрасс

e-mail Друк

Карл Теодор Вільгельм Вейєрштрасс (нім. Karl Theodor Wilhelm Weierstraß; 31 жовтня 1815 — 19 лютого 1897) — німецький математик. Професор Берлінського університету (з 1856). Дослідження Вейєрштрасса присвячені математичному аналізу, теорії функцій, варіаційному численню, диференціальній геометрії й лінійній алгебрі. Вейєрштрасс розробив систему логічного обґрунтування математичного аналізу на основі побудованої ним теорії дійсних чисел. Він систематично використав поняття верхньої й нижньої границі та граничної точки числових множин, дав строге доведення основних властивостей функцій, неперервних на відрізку, і ввів у загальний вжиток поняття рівномірної збіжності функціонального ряду.

Останнє оновлення ( Четвер, 31 жовтня 2019, 10:02 ) Детальніше...
 

Білл Гейтс – кілька цікавих фактів

e-mail Друк

Складно уявити, що знайдеться така людина на землі, яка б не чула про геніального американського підприємця, про творця найбільшої IT-корпорації Microsoft Білла Гейтса (Bill Gates). Більшість з нас в першу чергу знають його, як одного з найбагатших людей у світі. Крім цього Білл є вельми щедрим громадським діячем, філантропом і дуже талановитим бізнесменом. Але деякі факти про нього рідко представляються розголосу і будуть цікаві далеко не кожному. Однак саме вони характеризують його як особистість і демонструють його добродушний характер.

Останнє оновлення ( Понеділок, 28 жовтня 2019, 11:55 ) Детальніше...
 

Кравчук Михайло Пилипович

e-mail Друк

КРАВЧУК Михайло Пилипович – український математик, академік АН УРСР (з 1929), доктор фізико-математичних наук (з 1924), професор Київського політехнічного інституту. Вчитель всесвітньо відомих у майбутньому конструкторів ракетної та космічної техніки, академіків Архипа Люльки, Сергія Корольова та Володимира Челомея.

Останнє оновлення ( Понеділок, 14 жовтня 2019, 09:54 ) Детальніше...
 
Сторінка 1 з 3